Kullanım Koşulları

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi ve veriyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.Bu web sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması gereğiyle, sözleşmenin feshi, haksız fiil, ya da başka sebeplerden, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarar ve zararlardan Evo Lisans sorumlu değildir. Evo Lisans, sözleşmenin feshi, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler doğrultusunda; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti durumunda herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

Evo Lisans işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, lisans, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek duymaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayından kaldırma hakkını gizli tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş gibi durumlar ile bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar bağlantı verilen diğer web siteleri için de geçerlidir.

Evo Lisans, sözleşmenin feshi, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler doğrultusunda; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması konusunda herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

Bu web sitesi Evo Lisans’ın kontrolü altında olmayan başka web sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Evo Lisans, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Evo Lisans bu web sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile web sitesindeki tüm bilgi, resim, Evo Lisans markası ve diğer markalar, www.evolisans.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. web sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Web sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai durumları doğurur. Evo Lisans’ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları gizlidir.

Evo Lisans, istediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini gizli tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.